Akademia Dachów Płaskich organizuje dekarskie szkolenia zawodowe dotyczące montażu izolacji budynków. Szkolenia są realizowane w programach jedno lub dwudniowych, w trybie zajęć organizowanych jednorazowo lub odbywających się cyklicznie.

Akademia Dachów Płaskich zapewnia:

  1. Prowadzenie zajęć przez specjalistów – praktyków w dziedzinie izolacji budynków
  2. Parking przy Centrum Szkoleniowym ADP dla uczestników zajęć
  3. Realizację zajęć w sali dydaktyczną wyposażonej w stanowiska szkoleniowe wraz z modelami detali oraz model dachu płaskiego lub tarasu (balkonu),
  4. Narzędzia niezbędne do wykonywania prac w trakcie zajęć praktycznych
  5. Odzież ochronną dla uczestników szkoleń
  6. Wszystkie materiały systemu (technologii) izolacji niezbędne do przeprowadzenia instruktażu, a następnie samodzielnego wykonania ćwiczeń praktycznych przez uczestników szkoleń
  7. Materiały informacyjne o produktach i technologiach montażu będących przedmiotem szkoleń
  8. Catering (kawa, herbata, napoje, kanapki, ciastka).

Szkolenia odbywają się w Centrum Szkoleniowym Akademii Dachów Płaskich zlokalizowanym w Łomiankach k/Warszawy przy ul. Łąkowej 33.

W proponowanej przez nas formule zajęć uczestnicy szkoleń zapoznają się zarówno z ofertą producenta, właściwościami i zakresem stosowania materiałów, jak również otrzymują możliwość nabycia umiejętności praktycznego wykonania izolacji. Potwierdza to wydawany przez Akademię Dachów Płaskich certyfikat. Dzięki temu wykonawcy, którzy uczestniczą w zajęciach organizowanych w Centrum Szkoleniowym ADP unikają popełniania wielu błędów, które skutkują wadami wykonywanych izolacji. Ponadto uczestnicy szkoleń dekarskich mogą liczyć na wsparcie techniczne ze strony doradców technicznych producentów i specjalistów Akademii Dachów Płaskich.

W indywidualnych przypadkach, na zlecenie wykonawcy, Istniej możliwość zorganizowania szkolenia dekarskiego w wybranej tematyce lub systemie materiałów izolacji budynków.

W przypadku zainteresowania dekarskimi kursami zawodowymi prosimy o kontakt z Akademią Dachów Płaskich.

Zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniach zawodowych.

Terminy najbliższych szkoleń dekarskich:

Potrzebujesz szkolenia dekarskiego? Chciałbyś odbyć profesjonalny kurs na dekarza? Zobacz ofertę szkoleń

 

Adam Chojnacki